Álláslehetőségek / Műszaki értékesítő

FIGYELEM! Ez az állás már betöltésre került!

Cégünk több, mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik fém- és faipari szerszámgépek és mérőeszközök forgalmazásában. Szerszámgép kereskedelem üzletágunk további fejlesztése céljából bővíteni kívánjuk értékesítési csapatunkat, amelynek keretében műszaki érdeklődéssel rendelkező, gépi forgácsolásban vagy termékértékesítésében jártas, néhány éves tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Fő feladatok
▪ Az ajánlattételi és a szerződéskötési folyamat lebonyolítása;
▪ A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás;
▪ Ügyfélszolgálat kezelése telefonon, e-mailben;
▪ Promóciók bonyolítása, hírlevelek küldése, weboldal kezelése;
▪ Új ügyfelek felkeresése, boltok látogatása

Elvárások
▪ Szakirányú végzettség (kereskedelemi vagy műszaki területen);
▪ Aktív középfokú angol nyelvtudás;
▪ B kategóriás jogosítvány;

Előny
▪ Tapasztalat gépi forgácsolás területén;
▪ Aktív középfokú német nyelvtudás;
▪ Tapasztalat webshop kezelés területén;

Amit kínálunk
▪ Versenyképes jövedelem;
▪ Fix munkaidő;
▪ Laptop és mobiltelefon;
▪ Képzések és továbbképzések;

- Álláshirdetés nyomtatása / letöltése (kattintson a .PDF ikonra!)

Kérjük, hogy jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével
az info@sidex.hu e-mail címre küldje el.
Kollégáink 24 órán belül felveszik Önnel a kapcsolatot!

<<< Álláslehetőségek...

Visszahívást kérek

Cím
1224 Budapest, Dózsa György út 105.
Telefon
+36-1-424-1705
Nyitva tartás
Iroda és raktár - Hétfő-Csütörtök - 8.00-15.00-ig
Péntek - 8.00-14.00h között
(Telefonos elérhetőség hétfőtől szombatig 7.30-18.00 óra között: 06 30 / 9349-611 )